Crew Of Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Guilda Crew Of Pain
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Phorum important!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

Phorum important! Empty
MesajSubiect: Phorum important!   Phorum important! EmptyJoi Ian 13, 2011 8:49 am

Ok, ca sa nu pun direct sare pe rana, am sa incep cu cateva observatii cu privire nu la forum, ci la posturile membrilor...

Mah....daca postati.....nu postati si voi cate 1-2 cuvinte intr-un post si dupa apa 15 mii de paranteze inchise... Nu spun sa aveti romane intregi dar macar un rand, doua ceva... :-? Si pe langa asta....intr-un forum nu se fac doua posturi consecutive. (la un moment dat eram pe un forum unde un post nu era luat in considerare ca punctaj (era un top) daca nu continea mai mult de 300 de caractere) Daca cititi regulile forumului de pe freakz sau orice alt forum serios, veti intelege la ce ma refer. Iar dak se dezbate un subiect (nu stiu, gen cultural, filme , music , etc) ...parerile un pic mai elaborate ar fi binevenite....ca nu suntem atat de limitati in gandire ca la gradinita folosind mesaje scurte de genul ....daaaaa, fffffffff frumos!!! , zuper!

Nu o luati ca pe o mustrare...este doar postata la sectiunea SUGESTII! Razz (no offense to anyone!)

Sus In jos
Federer
Admin
Federer


Mesaje : 164
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Braila

Phorum important! Empty
MesajSubiect: ...........................   Phorum important! EmptyJoi Ian 13, 2011 10:19 am

asa este...dar asta depinde de fiecare om in parte....fiecare spune ce gandeste...ce parere are despre respectivul subiect...poate unii nu au nicio parere:)))
Sus In jos
https://crewofpain.forumgratuit.ro
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

Phorum important! Empty
MesajSubiect: Re: Phorum important!   Phorum important! EmptyJoi Ian 13, 2011 9:43 pm

Ei bine, daca nu au nicio parere atunci sa nu mai posteze....ca doar nu umplem forumul nu nimicuri (no offense, once again) Neutral ...puteti sa tineti sau nu cont de sfaturile mele, e treaba voastra....Razz dar va spun ca daca tineti atunci veti avea de castigat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Phorum important! Empty
MesajSubiect: Re: Phorum important!   Phorum important! Empty

Sus In jos
 
Phorum important!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crew Of Pain :: Sugestii-
Mergi direct la: