Crew Of Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Guilda Crew Of Pain
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Federer
Admin
Federer


Mesaje : 164
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Braila

IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptySam Ian 08, 2011 9:14 am

probabil ati vazut pe wow.freakz.ro k se va mai face un realm....ce vreau sa va zic??? ei bine....ma gandeam k ar fi bine sa nu plece nimeni pe realmul nou(acolo se incepe de la lvl 1....no iteme..nimic)....sa ramanem o familie.....plus k eu nu vreau sa plece nimeni....m-am obisnuit sa va am aproape pe toti...:X:)
Sus In jos
https://crewofpain.forumgratuit.ro
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptySam Ian 08, 2011 9:26 am

Mai oameni buni...realamul ala nou s-a facut pentru a nu mai creste populatia pe acest server...ca urmare va fi probabil o limita pentru numarul de playeri...cu alte cuvinte, fie intrii fie daca nu ramai afara ca se inchid portile.

Ideea e alta...
In primul rand sa-i dau dreptate lui fed....daca va duceti acolo va trebui sa o luati de la 0 ....toata munca voastra de aici practic se va fi terminat doar ca sa o luati de la capat din nou, lucru care mi se pare total ilogic si lipsit de sens.
Asta una la mana...
In plus, guilda va avea de asemenea de suferit transformrea...ganditi-va numai un pic, in primul rand la liderul ei care se straduieste sa o tina vie cum poate saracul om....mai ales ca acum e in anul cu bacul, cat de mult puteti sa-i cereti???
El unul n-ar vrea ca niciunul dintre voi sa plecati....in ciuda faptului ca nu ne ies raidurile (din multe motive diverse), tot uniti ar trebui sa ramanem....(ca nu poate unu sa fie ajutat la un anumit moment ca toata lumea e ocupata, e altceva)

Eu unul doar v-am sfatuit....alegerea va apartine. Ramaneti unde va simtit voi mai bine....desi va spun totusi ca realmul ala nu se populeaza peste noapte.....va dura ceva asa ca sa nu va plangeti de lipsa populatiei. : S
Sus In jos
Federer
Admin
Federer


Mesaje : 164
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Braila

IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: ..........................   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptySam Ian 08, 2011 10:21 am

as vrea mai multe pareri....eu nu vreau sa plece nimeni:((
Sus In jos
https://crewofpain.forumgratuit.ro
Kayn




Mesaje : 15
Data de înscriere : 02/01/2011

IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyDum Ian 09, 2011 12:34 am

ia mai postati si voi ma...vb lu fed sa auzim si parerile voastre ...ar fi frumos sa ramaneti si voi...eu va dati seama k raman aici cu fiumiu,nevasta'mea(jaina),si baba flori:>
Sus In jos
Disturbata_87

Disturbata_87


Mesaje : 34
Data de înscriere : 21/12/2010
Varsta : 36

IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyMier Ian 12, 2011 7:55 pm

Ati vrea voi sa scapati de baba Basketball ....na,na,na stiti ca va iubesc si mami nu va lasa niciodata Smile ..ce sa zik,cei care vor sa plece,sunt liberi sa o faca insemnand ca niciodata nu le'a pasat de aceasta familie"virtuala".Eu aici am fost si mereu voi ramane alaturi de voi,imi sunteti dragi,sunteti si niste disperati,Kaynutzu jocolor ...care se stie fara numar si fara serie,este psihopat Laughing ... pe toti va iubesc cheers ..Federer,kayn,vex,erai,lawman,..si restul castravetilor Very Happy
Sus In jos
Federer
Admin
Federer


Mesaje : 164
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Braila

IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: ..........................   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyMier Ian 12, 2011 11:16 pm

NU IS CASTRAVETE!!!!!!!!!!!!!! scratch Sad Evil or Very Mad
Sus In jos
https://crewofpain.forumgratuit.ro
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyJoi Ian 13, 2011 8:40 am

Pai federerania....din moment ce esti asa recalcitrat, e normal k te-ai simtit....deci esti un castravete....unul mai acrisor totusi Very Happy
Sus In jos
Federer
Admin
Federer


Mesaje : 164
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Braila

IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: ............................   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyJoi Ian 13, 2011 10:21 am

vrei sa vezi un castravete amar? Evil or Very Mad .....sau unul dulce?Smile))) affraid
Sus In jos
https://crewofpain.forumgratuit.ro
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyJoi Ian 13, 2011 9:45 pm

Dulce acrisor....ca sa nu stricam aroma ^^

Meanwhile...

Sper ca nu va ganditi vreunu sa va mutati asa pe nepusa masa pe lumea aialalta (realm), sa nu ne trezim cumva cu 1 lipsa, sau ca l-am pierdut pa drum pe undeva...
Sus In jos
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyVin Feb 18, 2011 12:27 am

Si pana la urma din cate se vede, noul realm pare sa nu fi afectat guilda, numeric :-?
Sus In jos
Federer
Admin
Federer


Mesaje : 164
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Braila

IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: ................................   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! EmptyVin Feb 18, 2011 9:44 am

asa se pare:)Very Happy
Sus In jos
https://crewofpain.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!   IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty

Sus In jos
 
IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Phorum important!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crew Of Pain :: Discutii-
Mergi direct la: