Crew Of Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Guilda Crew Of Pain
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Credeti in Rain Man?!:O +18ani

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
lawman

lawman


Mesaje : 69
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 31
Localizare : La PC

Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani Empty
MesajSubiect: Credeti in Rain Man?!:O +18ani   Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani EmptyVin Mar 25, 2011 9:32 am

Sus In jos
Federer
Admin
Federer


Mesaje : 164
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Braila

Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani Empty
MesajSubiect: ........................   Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani EmptySam Mar 26, 2011 5:58 am

foarte interesant:O...si cn stie..poate chiar si real What a Face
Sus In jos
https://crewofpain.forumgratuit.ro
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in Rain Man?!:O +18ani   Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani EmptySam Mar 26, 2011 9:59 am

sincer ma cam indoiesc...probabil ca o exista un oarecare adevar....n-am vazut decat 2 parti deocamdata dar voi continua sa urmaresc seria...deseori unii oameni cauta intelesuri ascunse acolo unde ele de fapt nu exista...
Sus In jos
lawman

lawman


Mesaje : 69
Data de înscriere : 18/12/2010
Varsta : 31
Localizare : La PC

Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in Rain Man?!:O +18ani   Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani EmptyLun Mar 28, 2011 7:06 am

++++ Vextor crede in Rain man affraid Shocked Shocked Shocked Shocked Arrow Arrow ++++
Sus In jos
Federer
Admin
Federer


Mesaje : 164
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Braila

Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani Empty
MesajSubiect: .....................   Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani EmptyLun Mar 28, 2011 8:31 am

si eu cred...in mos craciun
Sus In jos
https://crewofpain.forumgratuit.ro
Disturbata_87

Disturbata_87


Mesaje : 34
Data de înscriere : 21/12/2010
Varsta : 36

Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani Empty
MesajSubiect: Merita Citit pt cei ce se lasa dusi de val ca iluminatii...   Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani EmptyMar Mar 29, 2011 2:54 am

la ala de a inventat Illuminatii...sunt un fel de nu's cum sa zik,religie sau natia crucii masii de parveniti sparti,care leaga din 10 povesti una reala,parafrazata pe reguli si principii de kkt...sunt ortodoxa,dar nici in asta de o stiu,nu o mai respect..filear de kkt pe creier,ca au mintea odihita...Atatia ratati nu stiu ca pe lumea asta,la Inceput au existat peste 30 de EVANGHELII...si ficare Ratat a scris mai departe ce a vrut,ficare a tras si sustras in Bibliile lor,facand mii de Religii,culte si oculte,traditii..si daca ne gandim,asa o clipa nici noi nu stim cate Religii exista pe lumea asta..Fiecare are dumnezeul lui,si zice el daca nu iar fi supus,va muri...Pai?..si cum facem?..tinem o religie,sau mai multe..sau nu mai credem in nimic,ori ortodoxi?catolici?budisti?evanghelisti,pocaiti,martorii lui iehova,baptisti..si toata natia mamii lor...ma,in final suntem niste distrusi,ca ne lasam dusi cu vorba de asemenea Retarzi care zic ei sunt Iluminatii....Respect voua,care credeti in voi si in ziua de maine,nu ce mananca astia kkt..Adevaratii Profeti,oameni destepti,chiar mai bine zis Zeii sau mai mult de cat dumnezeu,au fost vor fi Da vinci,Nostradamus,Firelli,Galileo Galilei..si lista continua....astia sunt adevaratii oameni care au scris istorie intro vreme fara Internet,si alte moduri de informare,cu creierul lor,mentalitatea si carisma,ne'au lasat descoperiri,stiinte,formulte,adevaruri,istorie,inventii,hartii..dupa ele am invatat toti la scoala,sau veti invata,la toata turma asta de prostii,inganfati,suntem niste inapti,fara creier,daca am sta toti pt un an de zile in conditii de acum 500 de ani..am crapa dracu toti..nu mai sustineti,nici macar nu vorbiti de ratatii astea cu iluminatiile lor nu au nici un rost....va pupa mama:*
Sus In jos
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in Rain Man?!:O +18ani   Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani EmptyMier Mar 30, 2011 7:25 am

De fapt Disturbata...sa stii ca si Illuminatii sunt atestati istoric....au aparut undeva prin sec XVII cand se credea ca omul poate ajunge la iluminare prin cunostinta absoluta....adica practic sa stie toate domeniile la perfectie. (matematica, arta, stiinte, etc).
Ei bine, astfel ei sunt prezentati aici, unde am impresia ca ei stiu lucruri de care noi n-avem habar. Si cred de asemenea ca si de-a lungul istoriei ni s-au ascuns niste adevaruri...ca sa nu mai mentionez si de faptul ca in zilele noastre.....daca cineva cunoaste un astfel de adevar..este inlaturat daca incearca sa-l destainuie. (un exemplu elocvent il reprezinta Kennedy, fostul presedinte SUA care atunci cand urma sa citeasca un document important cu privire la viata extraterestra, a fost impuscat)
Si lista ar putea continua...fed ar putea da mai multe exemple.

Oricum, cert este ca exista cineva sau ceva care prefera sa se pastreze tacerea....pana la un anumit punct, nu se stie cand.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in Rain Man?!:O +18ani   Credeti in Rain Man?!:O                                  +18ani Empty

Sus In jos
 
Credeti in Rain Man?!:O +18ani
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Edward Maya feat. Vika Jigulina – Desert Rain

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crew Of Pain :: Discutii-
Mergi direct la: