Crew Of Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Guilda Crew Of Pain
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 record de membri in guilda

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Federer
Admin
Federer


Mesaje : 164
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Braila

record de membri in guilda Empty
MesajSubiect: record de membri in guilda   record de membri in guilda EmptyMier Feb 02, 2011 9:11 pm

record de membri in guilda Wowscr11
Sus In jos
https://crewofpain.forumgratuit.ro
Al3x

Al3x


Mesaje : 24
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Braila

record de membri in guilda Empty
MesajSubiect: Re: record de membri in guilda   record de membri in guilda EmptyJoi Feb 03, 2011 3:08 am

pacat ca nu arunca lumea o privire si pa aici Sad
Sus In jos
Pako

Pako


Mesaje : 9
Data de înscriere : 03/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

record de membri in guilda Empty
MesajSubiect: Re: record de membri in guilda   record de membri in guilda EmptyJoi Feb 03, 2011 6:46 am

29 Smile) e cv..mai bn decat nimica Very Happy
Sus In jos
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

record de membri in guilda Empty
MesajSubiect: Re: record de membri in guilda   record de membri in guilda EmptyJoi Feb 03, 2011 7:10 am

haideti ma....29 ce naiba...asta-i numar?...ceva mai rotund nu gaseati?...dak era si lawman mai ziceam...

oricum...pe viitor sper sa fim suficienti de multi incat sa facem 25-urile....pana atunci tineti-o tot asa!
Sus In jos
Pako

Pako


Mesaje : 9
Data de înscriere : 03/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

record de membri in guilda Empty
MesajSubiect: Re: record de membri in guilda   record de membri in guilda EmptyMar Feb 08, 2011 9:38 am

Deci,veveritzele am un anunt foarte important de facut....08.02.2011 ora 22:29 am facut si noi 33 de playeri onlineee !!! uhuuuuu.....auuuuuuuuuuuuu !!!! cu ajutorul meu si al mai multor playeri din guilda Very Happy:D

https://2img.net/r/ihimizer/img832/4350/wowscrnshot020811222849.jpg
Sus In jos
Federer
Admin
Federer


Mesaje : 164
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Braila

record de membri in guilda Empty
MesajSubiect: .................................   record de membri in guilda EmptyMier Feb 09, 2011 2:10 am

ce sa zic...e foarte bine k avem mebri...dar totusi...sunt unii importanti care lipsesc din lista respectiva:| No Crying or Very sad Sad
Sus In jos
https://crewofpain.forumgratuit.ro
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

record de membri in guilda Empty
MesajSubiect: Re: record de membri in guilda   record de membri in guilda EmptyVin Feb 18, 2011 12:24 am

Sunt intr-adevar oameni imporant care lipsesc si au fost, si nimeni nu stie daca vor mai fi...ce pot sa spun este ca ar trebui daca voi considerati de cuviinta, sa sustineti guilda cat de mult puteti...momentan eu unul voi intra cu Vextor in <divide and conquer> pentru a farma niste dkp ca sa mai pot lua 3 tokene din icc 25 hc, dupa care voi reintra cu el aici. Ofcharrurile mele raman aici, oricum motivul pentru care fac chestia asta este pur si simplu cele 3 piese pe care nu-mi permit totusi sa le ninjez.
Sus In jos
Continut sponsorizat





record de membri in guilda Empty
MesajSubiect: Re: record de membri in guilda   record de membri in guilda Empty

Sus In jos
 
record de membri in guilda
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pentru toti din guilda
» !< Pentru toti din guilda >!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crew Of Pain :: Discutii-
Mergi direct la: