Crew Of Pain
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Guilda Crew Of Pain
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Noi suntem clasa (rasa) noastra...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

Noi suntem clasa (rasa) noastra... Empty
MesajSubiect: Noi suntem clasa (rasa) noastra...   Noi suntem clasa (rasa) noastra... EmptyJoi Dec 30, 2010 9:48 am

Paladin...death knight...warrior...hunter...shaman...rogue...druid....mage...warlock...priest.
Fiecare cu ce il reprezinta. Intrebarea ar fi...CARE este clasa voastra/specul vostru preferat (eventual rasa) si DE CE?
De asemenea ati putea sa realizati surprinzator ca charurile care ni le creem ar putea fi o reprezentare a proprii personalitati intr-un mod sau altul.

Mie unu personal imi plac druizii...nu stiu de ce dar pur si simplu mi se par funny! Very Happy Si in general am vazut k playerii al caror main char este druid par mai prietenosi.... Razz In general ma refer....plus ca, druizii se misca cel mai usor prin joc...mai ales daca esti feral...si sunt finuti! Very Happy Si au tot felul de forme...si sunt....very very verry funny ^^
Drooood ftw! drooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooD!!! Smile
Sus In jos
Federer
Admin
Federer


Mesaje : 164
Data de înscriere : 16/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Braila

Noi suntem clasa (rasa) noastra... Empty
MesajSubiect: ......................   Noi suntem clasa (rasa) noastra... EmptyJoi Dec 30, 2010 9:19 pm

human-rogue....human pt k are abilitatea de a scapa de stun....si rogue pt k e destul de simplu de jucat...si pt k e printre putinele cu care stiu sa joc ff bine....
Sus In jos
https://crewofpain.forumgratuit.ro
Vextor

Vextor


Mesaje : 136
Data de înscriere : 17/12/2010
Varsta : 31
Localizare : Cernavoda

Noi suntem clasa (rasa) noastra... Empty
MesajSubiect: Re: Noi suntem clasa (rasa) noastra...   Noi suntem clasa (rasa) noastra... EmptyJoi Ian 13, 2011 9:05 am

am inceput un shaman de curand...nu de alta dar am chef de ceva nou...m-am cam saturat in toti anii astia de lock si druid...druid am toate cele 3 specuri, lock am jucat pe 2 din ele...pe Dantes intentionez sa-l fac elemental/resto...iar dupa ce il stapanesc bine, reincep un melee class
Sus In jos
Pako

Pako


Mesaje : 9
Data de înscriere : 03/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Noi suntem clasa (rasa) noastra... Empty
MesajSubiect: Re: Noi suntem clasa (rasa) noastra...   Noi suntem clasa (rasa) noastra... EmptyJoi Feb 03, 2011 11:00 am

Human Paladin rullz---human: imi place racial`ul lui..de a scapa din orice...si paladin pt k e puternic si esti aproape de victima >Smile !!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noi suntem clasa (rasa) noastra... Empty
MesajSubiect: Re: Noi suntem clasa (rasa) noastra...   Noi suntem clasa (rasa) noastra... Empty

Sus In jos
 
Noi suntem clasa (rasa) noastra...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vrei sa exersezi cu o clasa anume?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crew Of Pain :: Sugestii-
Mergi direct la: